Levé pozadí

Vítejte, Host
Uživatelské Jméno Heslo: Pamatovat si mne

Jak na praktické zkoušky?
(1 prohlíží) (1) Host
  • Strana:
  • 1

Jak na praktické zkoušky?

• Michal Vorel
  • CZ-ADIR , IVAO-SA3, NPO, Network Supervisor
08 Led 2012 21:06
Vzhledem k množícím se dotazům a jistým nesrovnalostem, přicházím s tímto (pro mnohé z Vás celkem nepotřebným) návodem jak aktivovat propadlé praktické zkoušky.

V první řadě se pokuste zkoušku do systému nezadávat (nežádat o ni) zbytečně. Žádání o praktickou část vypadá stejně jako u té teoretické, kterou už v této fázi musíte mít za sebou. Ovšem s jedním rozdílem a to tím, že se neobjeví žádný test, ale tabulka pro komentáře, po odeslání tohoto formuláře je již zkouška vedena v systému.
O zkoušku žádejte v případě, že jste si skutečně jisti, že na to máte. Žádosti typu "Chci ještě tejden trénovat, ale už tam chci mít zkoušku zapsanou" jsou mimo mísu.

První zkoušející, který se vám v detailech zkoušky objeví zpravidla nebude ten, který vás bude skutečně zkoušet. Systém automaticky a dá se říci že celkem náhodně přiděluje zkoušky jednotlivým zkoušejícím. Avšak díky vnitrodivizní struktuře se tento systém trošku míjí účinkem. Na webu v sekci trénink jsou seznamy oprávněných zkoušejících k daným hodnostem.

Ale k samotné aktivaci.
Zkouška spadne do stavu "cancelled" po 3 měsících od vytvoření. (Do té doby střídá "Created","Processing","Evaluating"), jakmile je jednou cancelled, nemáte možnost s tím sami něco udělat. Obraťte se tedy na zkoušejícího, který ji nechal propadnout, nebo přímo na mě a to nejlépe e-mailem ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) a já již potřebné formality prakticky obratem zařídím. V nouzi nejvyšší je možné se obrátit přímo na training department HQ (IVAO-TD, IVAO-TAD), ale je dobré ctít hiearchii divizí a jim svěřené úkoly. Možná se tato informace zdá zavádějící, ale emaily poslané členy kamsi nahoru asi nikdo už nikdy nenajde.
Michal Vorel
CZ-ADIR - Czech Division Assistant Director
IVAO Supervisor
Nekoušu.  
Poslední Úprava: 28 Lis 2012 20:14 od CZ-ADIR (Michal Vorel).
Poděkoval: Martin Geršl
  • Strana:
  • 1