Levé pozadí

Vítejte, Host
Uživatelské Jméno Heslo: Pamatovat si mne

Czech Wings - léto 2015
(1 prohlíží) (1) Host
  • Strana:
  • 1

Czech Wings - léto 2015

13 Úno 2015 17:00
Dovolte mi, abych Vás seznámil s novým letovým řádem virtuálních aerolinií Czech Wings, platným od 29. března. Podle dosavadního provozu, probíhajícího od r. 2007, a oblíbenosti jednotlivých destinací jsme zvýšili počet letů do těch nejžádanějších z nich a rovněž došlo k optimalizaci letového řádu, která nám umožní lépe využít naši letadlovou flotilu. Ta se postupně rozrostla z pěti na dvacet šest letadel. Skládá se z letounů typu Boeing 737, Boeing 767 a ATR 72. V nadcházející sezóně čekají všechny současné i nové členy lákavé destinace, z nichž uvedu ty klíčové – Boston, Dubaj, Hongkong, Johannesburg, Miami, Peking a Tokio. U těchto destinací dochází ke zvýšení frekvencí až na čtyři lety týdně. Mimoto se nadále soustředíme ne evropské metropole, kam létáme jednou až dvakrát denně, a rovněž pokračujeme v nepravidelných charterových letech po celém světě, přičemž máme poptávku i po několika letech do Sint Maarten. Nový letový řád a další informace o virtuálních aeroliniích Czech Wings najdete na našem webu.

--
Michael Kominik
www.czech-wings.net
19 Úno 2015 16:09
CZW ještě jedou? tak to pod nima zas začnu lítat
Akorát bych tam potřeboval změnit email, bo ten na kterej mám registraci už na 99% neexistuje a pokud ano, tak už se na něj nedostanu
Jan Koranda  
Poslední Úprava: 19 Úno 2015 16:12 od Jan Koranda.
Zatím nikdo nepoděkoval, buďte první !
19 Úno 2015 19:25
Ano, jedeme pořád Jsi vítán... Novou adresu mi můžeš zaslat mailem...
19 Úno 2015 21:16
Provedu
Jan Koranda  
17 Kvě 2016 12:56
Ahoj.
Mam otazku. Ak uz som v nejakej VR Airolini ale nemam nejaku z ich strany aktivitu mozem prejst ku vam?
Dakujem za odpoved..
A nevadi ze lietam z A319-330?
Poslední Úprava: 17 Kvě 2016 13:00 od Michal Rybar.
18 Kvě 2016 21:19
Ahoj, můžeš, ale A319 ve flotile nemáme.
19 Kvě 2016 10:39
Hmmm a nebude vadit ked si s nim zalietam alebo mam pouzit korektne stroje ktore mate?
  • Strana:
  • 1