Levé pozadí

Vítejte, Host
Uživatelské Jméno Heslo: Pamatovat si mne

Změny ve vedení divize (CZ-TC)
(1 prohlíží) (1) Host
  • Strana:
  • 1

Změny ve vedení divize (CZ-TC)

16 Kvě 2014 12:58
Vážení členové české divize,
dne 16.5.2014 byl z pozice vedoucího výcviku (CZ-TC) uvolněn Marek Buchtela.
Časová zaneprázdněnost a změny v osobním životě prakticky již od začátku letošního roku Markovi nedovolovaly zapojit se do divizního dění a pokračovat v tréninku pilotů a řídících. V tomto období se Marek několikrát pokusil o obnovení svého aktivního zapojení do trenérské a kontrolní činnosti v rámci své pozice, ani jeden z těchto pokusů však neměl dlouhodobější trvání nebo viditelný výsledek.

Protože nic nenasvědčovalo tomu, že by se popsaný stav mohl alespoň v dohledné budoucnosti zlepšit, rozhodl jsem se Markovu pozici uvolnit.
Funkci vedoucího výcviku na přechodnou dobu zastane Michal Vorel (CZ-ADIR), který má v oblasti výcviku rozsáhlé zkušenosti a který se společně s Honzou Jelínkem (CZ-TAC) a dalšími členy vedení divize pokusí stav výcviku pilotů a řídících udržet na maximální možné úrovni. Společně se také v co nejkratší možné době pokusíme nalézt a vyškolit nového člena Staffu, který se stane plnohodnotnou náhradou za Marka tak, abychom Vám i nadále mohli nabízet svoje služby v rámci výcviku bez dalších omezení.

Markovi velmi děkujeme za veškerou jeho práci a čas, který věnoval české divizi a jejím členům zejména v oblasti tréninku, zkoušek a programové podpory. Spoustě našim členům pomohl ve zvyšování jejich pilotního nebo ATC ratingu nebo je v jejich samotném začátku na síti IVAO uvedl do problematiky virtuálního létání obecně. V případě, že by se situace v Markově osobním životě změnila natolik, že by se chtěl znovu plnohodnotně zapojit do oblasti tréninku, ve které sám nasbíral spoustu zkušeností, osobně jistě nebudu bránit navázání další spolupráce.

S pozdravem
Lukáš Myška, CZ-DIR
Lukáš Myška  
Poslední Úprava: 16 Kvě 2014 13:15 od Lukáš Myška.
Zatím nikdo nepoděkoval, buďte první !
  • Strana:
  • 1