Levé pozadí

Skupinový let Praha - Heraklion

Vážení přátelé,

letní období a prázdniny jsou už za dveřmi a my Vám přinášíme poslední event sezóny 2016/2017. Abychom společně přivítali léto a užili si slunečného počasí, připravili jsme si skupinový let do zajímavé, oblíbené destinace u moře. Na řeckém ostrově Kréta, nalezneme hned dvě letiště. My se podíváme na největší z nich - Heraklion (LGIR). Z pražského letiště sem létá s českými turisty letecká společnost Travel Service. Event je připravován ve spolupráci s TVS VA.

Let Praha - Heraklion trvá přibližně 2 hodiny 30 minut. Event bude součástí online úterý dne 13.6.2017. Z Prahy si plánujte odlet na 17:00 UTC (19:00LT). Nezapomeňte si před odletem nastudovat veškeré mapy! Čeká Vás zajímavé VOR přiblížení nad Středozemním mořem.


alt


Jak jsme již psali výše, jedná se o poslední event sezóny 2016/2017. Rádi bychom Vám chtěli poděkovat za spolupráci a veškerou účast na eventech. Přes prázdniny budeme usilovně pracovat na přípravách eventů pro příští sezónu a určitě budeme rádi za jakýkoliv návrh destinací či celého eventu z Vaší strany. Návrhy můžete posílat kdykoliv na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Těšíme se na Vás v příští sezóně!
CZ-ED


Event Tour 2016-2017

Účastníci tohoto eventu mají možnost získat 1 bod do nové CZ Events Tour 2016-2017.

Požadavky pro piloty:

  • - Korektně provést let LKPR-LGIR.

Požadavky pro ATC:

  • - Ve všech případech ATC musí být online minimálně 30min a není přípustné řízení po textu.
  • - Všechna stanoviště řízení letového provozu na letišti LKPR + oblastní služba řízení letového provozu.

  • Reportovací formulář pro Events Tour naleznete ZDE


Mapy:

Praha (LKPR) - ZDE

Heraklion (LGIR) - ZDE