Levé pozadí

20. výročí založení společnosti Travel Service

Vážení přátelé,

rádi bychom vás informovali o velice důležité události, která se koná tento rok na poli českého letectví. Letecká společnost Travel Service, a.s. je největší českou aerolinkou zajišťující převážně lety do letních destinací pro naše české turisty. Travel Service působí na trhu již od roku 1997 a to znamená, že další event je připraven při příležitosti 20. výročí největší české letecké společnosti.

Event je připravován ve spolupráci s virtuální aerolinkou Travel Service Virtual. Principem eventu, bude let z jakékoliv destinace společnosti Travel Service na Pražské ruzyňské letiště, případně na naše regionální letiště (Brno, Ostrava). Přílet do LKAA FIRu si plánujte na 20:00 místního času! Vzhledem k tomu, že se jedná o událost založení této letecké společnosti, tak jsme se rozhodli, že by bylo fajn si připomenout jaká všechna letadla společnost Travel Service ve flotile vlastnila a můžete přiletět i s historickou flotilou, která bude ze strany TVSVA zpřístupněna (např: TU154, Boeing 767, Boeing 757, Boeing 737CL).

Samozřejmostí je plné pokrytí Prahy od našich nejzkušenějších řídících letového provozu po celý večer!


alt


Event Tour 2016-2017

Účastníci tohoto eventu mají možnost získat 1 bod do nové CZ Events Tour 2016-2017.

Požadavky pro piloty:

  • - Korektně provést minimálně jeden let z destinace společnosti Travel Service na minimálně jedno z následujících letišť (LKPR, LKTB, LKMT).

Požadavky pro ATC:

  • - Ve všech případech ATC musí být online minimálně 30min a není přípustné řízení po textu.
  • - Všechna stanoviště řízení letového provozu na letišti LKPR,LKTB a LKMT + oblastní služba řízení letového provozu.
  • Reportovací formulář pro Events Tour naleznete ZDE


Mapy:

Praha, Brno, Ostrava (LKPR, LKTB, LKMT) - ZDE