Levé pozadí

NOVÝ SYSTÉM LETECKÉ ŠKOLKY SPUŠTĚN

Vážení přátelé,

již od začátku listopadu 2016 je dočasně uzavřená naše divizní letecká školka pro výcvik nově příchozích pilotů, případně pro zdokonalování zkušeností pilotů, kteří chtějí složit praktické pilotní zkoušky. Tato "odstávka" letecké školky je z důvodu reorganizace výcviku. Hlavní plánovanou změnou je zcela jiný systém výcviku (budeme učit skupinově, v kurzech). Zajistíme tím i navýšení kapacity letecké školky.

Je nám potěšením vám oznámit, že dnešním dnem je spuštěn zcela nový web letecké školky a již od 4.2.2017 12:00LT jsou spuštěny přihlášky do pilotního výcviku. (Upozornění: Letecká školka byla, je a vždy bude zaměřena na VFR výcvik, čili na výcvik pro první praktickou zkoušku PP. Nicméně pokročilejším pilotům můžeme na požádání poskytnout výcvik SPP a CP).
V systému letecké školky, se můžete těšit na úplně novou sekci "E-learning", sloužící k samostudiu, nebo k doplnění zameškané látky z důvodu absence na lekcích. Pro přípravu na zkoušku určitě oceníte i testy, které Vás otestují z témat, o kterých jste hovořili s instruktorem v průběhu lekce. Dále pro Vás připravujeme videotutoriály na spoustu zajímavých témat.

Pokud někdo z vás stojí o praktickou zkoušku, nebo je na síti IVAO nováčkem a chce se naučit létat online, neváhejte a pošlete si přihlášku do zcela nového systému letecké školky.

:-)
Nový web školky naleznete na této adrese.
https://is.letecka-skolka.cz/

Těšíme se na vaše přihlášky!
S pozdravem,

Tým letecké školky IVAO-CZ