Levé pozadí

LKAA FIR 30 HODIN ONLINE 2015

Vážení přátelé, piloti, řídící a všichni příznivci letectví a české divize IVAO,

stejně jako v minulých letech je pro nás ctí pro vás opět připravit 30 hodin zábavy strávené s vašimi virtuálními plechovými mazlíčky. Je na čase začít provádět motorové zkoušky, vyklepávat a leštit plechy, pucovat přístrojové desky a aktualizovat databáze. My se vám na oplátku, již tradičně v Kolíně, připravíme řídící centrum, abychom vám, pilotům, mohli poskytnout služby řízení letového provozu z jedné místnosti a přiblížili se tak o další krůček reálnému provozu.

Jelikož se tento oblíbený, každoročně největší a z minulých let velmi úspěšný event blíží mílovými kroky, rádi bychom Vás informovali, na co vše se můžete těšit! V první řadě je to nepřetržité pokrytí pečlivě vybranými a vyškolenými ATC, kteří zvládnou nápor i v té největší špičce. Aby byl Váš zážitek ještě intenzivnější, bude připraven bookovací systému plný letů dle reálných předloh. Ano, bude se jednat o speciální RFE (Real Flight Event)! V rámci propracovaného systému Vám nabídneme mnoho užitečných funkcí a to včetně letových plánů, scenerií a map českých letišť.


alt

Přidejte se k nám také na Facebooku!

Back to summer – Flashback RFE!

Letošní RFE jsme pro vás připravili poněkud odlišné, než jak jste zvyklí. Jak mnozí z vás jistě ví, v době konání eventu není provoz na pražském letišti kdoví jak ohromující. Proto se společně vydáme zavzpomínat na letní sezónu 2015!

A jak že to bude vlastně vypadat? Vzali jsme reálný seznam letů jedné z největších špiček léta 2015, přidali několik specialit, které se na LKPR/PRG v průběhu roku objevili, a volná/hluchá místa využili k navýšení letů s heavy/cargo letadly a soukromými business jety.

Tak třeba například - letecká společnost Travel Service operuje s letouny
Boeing 737-700/800 a Airbus A320. Vy si vyberete let z Prahy na řeckou Krétu. Standardně bude předvybrán Boeing, nicméně vy budete mít možnost zvolit, že chcete let odletět Airbusem

Event website & Booking System

Rádi bychom vám předali několik informací k booking systému pro letošní rok. Jak jsme již zvyklí, booking systém zveřejníme na speciálním webu, který bude věnován jen a jen tomuto eventu. Na tomto webu budete mít, mimo jiné, i přístup k nejaktuálnějším mapám, sceneriím jednotlivých letišť a dalším užitečným informacím.

Zmíněný web (tzv. microsite) vypustíme společně s booking systémem a to nejpozději 18.10.2015. S tímto datem si budete moci začít rezerovat jednotlivé lety. U každého letu budete mít možnost změny typu letadla, operuje-li daná aerolinka s vícero typy.

Nejpozději 7 dní před začátkem akce budou zpřístupněny další funkce webu, díky kterým získáte letové plány a další užitečné informace vč. stojánek, atp.

Doleťte si pro frčku!

Samozřejmě ani na motivaci jsme nezapomněli. Připravili jsme si pro vás motivaci ve formě možného získaní frčky na váš profil.

Aviation Celebration Tours and Events Award

alt

Toto ocenění bude uděleno všem pilotům, kteří v době konání eventu odletí alespoň 5 letů, které budou vybrány z bookovacího systému RFE.
Tzv. long-haul let (let delší než 4 hodiny) bude započítán jako dva samostatné lety.

Pilot Events Award

alt

Ocenění bude uděleno prvním 10 pilotům, kteří v průběhu eventu uskuteční nejvíce letů z/do Prahy (LKPR/PRG) a k jejich plánování použijí náš bookovací systém.


Division Meeting Award

alt

A kdybyste se snad chtěli podívat i k nám, do řídícího centra v Kolíně, budiž Vám odměnou za návštěvu tato frčka…


Stále ještě nejste přesvědčeni, zda se zúčastnit? Tak se zamyslete, kdy naposledy jste slyšeli, že jste číslo pět na přistání. Protože právě to by se Vám při Vašem příletu do Prahy mohlo klidně stát. Proto již neváhejte a zúčastněte se s námi! Neb jak známo, čím víc lidí, tím větší zábava. Ať je nás opět plná obloha a celá Evropa závidí!

Těšíme se, že tato akce bude jako vždy velmi vydařenou a všichni si odneseme spoustu skvělých vzpomínek.

Letu zdar a naslyš z řídícího centra!