Levé pozadí

Start sezóny 2015/2016

Vážení přátelé virtuálního letectví,

dnešním dnem vstupujeme, po dvouměsíčních letních prázdninách, do další sezóny, tedy 2015-2016. Rádi bychom Vás v této sezóně co nejsrdečněji přivítali. Věříme, že následující sezóna bude plná kvalitních virtuálně - leteckých zážitků, spousty nových informací a hlavně hromady zábavy.


A co vás v nové sezoně čeká?


... čtěte dále


Divizní tours

Během během prvního čtvrtletí pro Vás postupně spustíme nové divizní tours. Můžete se těšit na tradiční CZ IFR Tour, CZ VFR Tour, ale pro letošní rok je nově připravena i Events Tour. Již nyní je připraven jeden velký event na každý měsíc, průběžně je však budeme doplňovat tréninky, zkouškami i menšími akcemi dle Vašeho zájmu a příležitostí. Ve výsledku je tedy před námi 10 zajímavých tematicky rozdílných eventů, kdy za účast na každém z nich (ať už jako pilot nebo ATC) získáte jeden bod. Při nasbírání deseti bodů budete odměněni Pilot Events odznáčkem do profilu.


Více informací o CZ Events Tour 2015-2016 ZDE


LKAA 30 HRS Online 2015

Stejně jako v minulé sezóně, pro Vás na podzim připravujeme největší akci sezóny, kterou je bezesporu LKAA 30 HRS Online. Celá akce vypukne ve dnech 13. – 15. listopadu, kdy Vás budeme řídit ze společného řídícího střediska. Prakticky již nyní začínáme intenzivně pracovat na přípravách. 


Zkoušky

Jak si již můžete povšimnout v kolonce plánovaných akcí, v září se budou konat minimálně 3 zkoušky. Ondra Latiok se pokusí o první zlatou hvězdu na ostravské věži, Honza Šebek pro změnu o první část APC zkoušky na ruzyňské věži a Honza Koranda o již druhou zlatou hvězdu za brněnským radarem. Budeme rádi, když je během zkoušky podpoříte provozem na kterém budou moci prokázat své kvality.


Účasti na všech zkouškách a trénincích se počítají do CZ Training Assistance Tour 2014-2015, která bude prodlouženaTěšíme se na viděnou na domácích i zahraničních letištích a na slyšenou na frekvenci!