Levé pozadí

IVAO-CZ má nového partnera

Vážení členové, kolegové, příznivci virtuálního létání,

dosud tato informace nebyla nikde zveřejněna, avšak dnes je ten správný den, kdy bych vám rád oznámil, že se nám jako české divizi organizace IVAO podařilo navázat spolupráci s pravděpodobně nejčtenějším časopisem v České republice, který se věnuje právě letectví a to ať obecného, tak dopravního či vojenského. Flying Revue působí na českém trhu již od roku 2008 a během této doby si vybudoval silnou základnu příznivců, dobré jméno a mimo jiné prošel i inovacemi ve smyslu internetových stránek, kde nyní můžeme najít spoustu novinek, např. vybrané články zveřejněné pro širokou veřejnost.

Nyní máte vy, členové české divize, možnost podílet se částečně na tvorbě obsahu pro tento časopis! V rámci spolupráce mezi naší divizí a redakcí časopisu hledáme nadšence z našich řad, kteří by měli zájem psát články do speciálně vytvořené rubriky věnované jen a pouze virtuálnímu létání. Máš zážitky, o které by ses chtěl podělit se širokou veřejností po celé České republice? Znáš rozšíření a doplňky pro simulátory, které svou kvalitou převyšují ostatní a měla by jim být věnována větší pozornost? Pak se neváhej ozvat!


Co bych rád, abys splňoval?

V první řadě bys měl umět psát články, kterými zaujmeš čtenáře. Dále bys pak měl mít dobrý písemný projev, být kreativní - mít o čem psát (z oblasti vlastních zážitků, software nebo hardware) a v neposlední řadě pak chuť se na tomto "projektu" podílet.

Ze začátku se budou články zveřejňovat primárně na webových stránkách časopisu. Frekvence zveřejňování těchto článků ještě není známa, avšak jakmile ji budu znát, budu případné zájemce zcela jistě informovat, na základě čehož si budou moci udělat představu o časové náročnosti.


A co udělat, když máš zájem?

Nic jednoduššího, než mě kontaktovat. Učinit tak můžeš za použití kontaktních údajů níže.


Jakub Klasek
Czech Public Relations Coordinator

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Případně mě můžeš zastihnout na některém z divizních TeamSpeak 3 kanálů, či sociální síti Facebook - najdeš-li si mě... :)


Těším se na vaše reakce.

Konec hlášení, letu zdar!