Levé pozadí

Divizní kvíz 2015

Vážení členové české divize,


dnešním dnem pro vás spouštíme nový divizní kvíz. Stejně tak, jako v předešlé soutěži, je na každý den připravena jedna kvízová otázka, na kterou budete moci odpovědět po přihlášení na divizním webu.Otázky budou velmi různorodé, týkající se napříč celým odvětvím letectví obecně, sítě IVAO, jejich pravidly a podobnými záležitostmi. Jak již bylo zmíněno, každý den se na webu objeví nová otázka. Vaším úkolem bude na ni správně odpovědět. Odpověď se zaznamená do databáze a po ukončení celé soutěže vyhodnotíme 3 nejúspěšnější soutěžící, co do počtu správných odpovědí a ty následně odměníme. Vzhledem k tomu, že zásoby otázek nejsou nekonečné, bude velmi záležet na každém bodu, který získáte za správně zodpovězenou otázku. Výherci se mohou těšit na velmi zajímavé ceny. O co vše se bude hrát, zveřejníme v průběhu soutěže. Výherní místa nebudou dělená, tzn. že v případě bodové shody budou následovat doplňující otázky, které určí vítěze dané výhry.

Kvíz bude spuštěn minimálně po dobu půl roku. Datum o ukončení vyhlásíme s dostatečným předstihem - minimálně měsíc předem.

Přejeme vám hodně štěstí a co nejvíce správně zodpovězených otázek. :-)


Na této stránce se můžete podívat na jednoduché statistiky probíhajících kvízů. Na stránce se Vám zobrazí všechny otázky, na které bylo pod Vaším uživatelským jménem/VIDem odpovězeno včetně jednoduchého grafu ukazujícího částečné výsledky a hodnocení všech členů.

U jednotlivých otázek tedy uvidíte jak jste hlasovali a správnost odpovědi. Pokud jste odpověděli špatně, ukáže se vám i správná odpověď. Napravo každé otázky naleznete graf s počty odpovědí vždy pro danou možnost souhrnně za všechny členy. Můžete tak porovnávat své znalosti s většinovým přesvědčením. Jednotlivé otázky se zobrazí vždy po uzavření všech odpovědí za daný den.