Levé pozadí

Výherci divizních kvízů

Vážení členové české divize,
ke dnešní půlnoci byla ukončena dlouhodobá soutěž formou kvízových otázek.

V uplynulých 185 dnech byla každý den vyhlášena jedna otázka z oblasti letectví a výběr odpovědí ze tří možností. Této soutěže se zúčastnilo 116 unikátních členů, 55 z nich pak vyplnilo více než 10 otázek.První místo získává s počtem 185 bodů Marek Sedlák. Marek získává dárkový poukaz na upravenou verzi zážitku Řídícím letového provozu na zkoušku.

Na druhém místě se umístili, se shodným počtem 163 bodů, Robert Bohm, Jiří Jochim a Petr Slavik. Tito tři získávají tričko s potiskem české divize IVAO (nová verze) a divizní samolepky.

Třetí místo obsadil s počtem 158 bodů Jiří Baumruk který si odnáší hrníček s potiskem CZ divize a divizní samolepku.

Na posledním bodovaném místě, tedy na čtvrtém se umístil Emil Vojtěch s počtem 144 bodů a obdrží šňůru na krk s potiskem CZ divize IVAO a divizní samolepku.
Poznámka: s počtem 147 bodů se umístil Matej Quarda, avšak vzhledem k interní dohodě uvnitř vedení se tento bodový zisk nepočítá mezi výherní místa a proto byl přeskočen.


Vážení přátelé, dovolte mi pogratulovat všem výhercům a poděkovat všem ostatním za účast v této soutěži. Pokud jste se soutěže zúčastili, můžete porovnat své výsledky s ostatními v této aplikaci. Věřím, že tato byla zajímavým zpestřením všedního života a pomohla rozšířit vaše znalosti v oboru.Všichni výherci budou z naší strany kontaktováni e-mailem s podrobnostmi.


S pozdravem,


Michal Vorel, CZ-ADIR