Levé pozadí

Staff meeting 06/2014

Vážení přátelé virtuálního létání, příznivci české divize IVAO,
dovolujeme si Vás pozvat na tradiční setkání členů vedení divize, tzv. Staff meeting, který se uskuteční v pátek, 27.6.2014 od 20:00 v Praze.

Účelem tohoto setkání je diskuse nad aktuálním stavem v divizi, hodnocení uplynulých nebo následujících změn, ale mimo jiné také zpracování podnětů, stížností a informací od Vás - virtuálních ATC a pilotů. V průběhu tohoto setkání budou projednávaná různá témata napříč celým virtuálním světem letectví a můžete tak tyto informace mít rovnou z první ruky.

Protože však kapacita nám zapůjčených prostor (za které nejmenované obchodní společnosti velmi děkujeme) není neomezená, je potřeba, abyste nás v případě zájmu kontaktovali e-mailem na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Pokud nám kapacita prostor dovolí, tak Vám v nejbližší době zašleme adresu místa konání (kterou nebudeme, z pochopitelných důvodů, zveřejňovat zde). V e-mailu nám prosím zašlete své jméno a příjmení, společně s vaším IVAO VIDem, pro snažší evidenci.
Pokud se nemůžete v uvedeném termínu zúčastnit osobně v Praze, zašlete nám Vaše nápady, podněty, připomínky na výše uvedený e-mail. Veškeré body projednáme a uvedeme v zápisu z jednání.


Událost na sociální siti Facebook