Levé pozadí

Divizní kvízy spuštěny

Vážení členové české divize,

dnešním dnem pro Vás spouštíme další divizní - tentokrát dlouhodobou - soutěž. V ní je připravena na každý den jedna kvízová otázka, na kterou budete moci odpovědět po přihlášení na divizním webu.
Vítěz získá exkluzivní zážitek Řídícím letového provozu na zkoušku v upravení verzi (exkurze a řízení na 3D TWR simulátoru) !!

     Otázky se budou týkat letectví obecně, sítě IVAO, jejích pravidel a podobně, tedy budou velmi různorodé. Jak jsem již nastínil, Vaším úkolem bude každý den na vygenerovanou otázku odpovědět. Odpovědi se budou zaznamenávat do databáze, po ukončení celé soutěže vyhodnotíme 4 nejúspěšnější z Vás co do počtu správných odpovědí a výherce odměníme.


1. místo............dárkový poukaz na zážitek Řídícím letového provozu na zkoušku (upravená verze)
2. místo............tričko s potiskem CZ divize + divizní samolepka
3. místo............hrníček s potiskem CZ divize + divizní samolepka
4. místo............šňůra na krk s potiskem CZ divize + divizní samolepka


     Jelikož zásoby otázek nejsou bezedné, bude zde opravdu záležet na každém bodu, který za správně zodpovězenou otázku získáte. Je tedy důležité odpovídat na otázky denně, abyste zvýšili své šance ne výhru. Výherní místa (kromě 1. místa) nebudou dělená, tzn. že o výhru se nebudou soutěžící dělit. V případě bodové shody na výherních místech, budou následovat doplňující otázky ve formě tzv. "rozstřelu", které určí vítěze dané výhry.

Divizní kvízy budou spuštěny minimálně po dobu půl roku, termín ukončení vyhlásíme s dostatečným předstihem, nejméně 1 měsíc předem.

Přeji Vám co nejvíce správně zodpovězených otázek a hodně štěstí.

S pozdravem

Lukáš Myška, CZ-DIR

Komentáře  

 
0 #1 Jiří Baumruk 2014-04-02 15:01
K otázce z 1.4.: TRA si myslím je dočasně rezervovaný prostor a jestli je vymezený nebo vyhrazený je myslím jen slovíčkaření