Levé pozadí

Divizní listy - informace od Vás

Vážení přátelé,

na prosincovém staff meetingu byl prezentován nápad, že bychom mohli publikovat pravidelně jednou měsíčně informace od Vás, tedy členů české divize.

     Po krátké debatě byl tento návrh jednohlasně přijat, proto Vám s radostí oznamuji, že česká divize IVAO bude od počátku příštího roku vydávat měsíčník, ve kterém mnozí z Vás budou moci nalézt mimo jiných i svoje příspěvky.

     Měsíčník se bude jmenovat Divizní listy a budou v něm obsaženy vždy informace za uplynulý měsíc. Bude se jednat o informace o proběhlých eventech a dalších akcích, zkrátka o všem, co se v divizi událo, jakých akcí jste se účastnili, Vaše fotografie (screenshoty) z divizních eventů, krátké či delší rozhovory s Vámi o tom, co se Vám v divizi líbí či nelíbí, co Vás nejvíce baví, zhodnocení akcí, kterých jste se účastnili a další Vaše postřehy ze světa virtuálního létání.

     Měsíčník Divizní listy pro Vás budou zpracovávat Bára Augustová a Jakub Nedorost. Oba mají již dost zkušeností se školní novinářskou prací, proto pro ně jistě bude hračkou sestavit pro Vás poutavé a zábavné shrnutí celého měsíce.

     Aby však bylo Divizní listy čím naplnit, přichází nyní čas právě pro Vás.

     Pokud máte nějaké hezké screenshoty ze svých simulátorů a můžete k nim připojit krátké či delší povídání o tom, při jaké akci jste je pořídili, jak se Vám akce líbila, s kým jste se akce zúčastnili a další podobné informace, neváhejte je zaslat. Přijímáme úplně vše, co Vás napadne. Pokud byste se s námi chtěli podělit o svůj příběh, jak jste se k virtuálnímu létání dostali, jak jste na síti začínali, jak jste se učili létat či řídit, budeme za všechny Vaše příspěvky velmi rádi. Zkrátka a jednoduše, pokud máte cokoliv, čím byste rádi přispěli do Divizních listů a chtěli se s ostatními členy české divize o tyto příspěvky podělit, neváhejte a pošlete je na adresu

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

     Již nyní se na všechny Vaše příspěvky těšíme a nemůžeme se dočkat prvního vydání Divizních listů, které můžete očekávat na počátku února 2014!

S pozdravem

Lukáš Myška, CZ-DIR

Komentáře  

 
0 #3 Karel Fiala 2014-03-25 15:40
Nebo zkuste posledni pokus s jinymi lidmi. Myslim, ze by se to vsem clenum libilo a radi by to cetli. Zkusit vydat jedno cislo a videlo by se.
 
 
-1 #2 Lukáš Myška 2014-03-24 22:10
Citace Karel Fiala:
Mohu se zeptat kdy vyjde první díl? Děkuji


Velmi se omlouváme za skutečnost, že žádné z čísel Divizních listů dosud nespatřilo světlo světa. Jsem si jist, že tato situace nejen mě osobně, ale i celé vedení divize opravdu mrzí, protože jsme v Divizních listech viděli velmi zajímavý nápad, jak se s Vámi, všemi členy divize, podělit o spoustu zajímavých informací, fotografií, zážitků a jiných materiálů. Vzhledem k tomu, že však prozatím nevidíme "světlo na konci tunelu", budeme nejspíše nuceni celý projekt už v jeho zárodku v dohledné době ukončit. Bohužel nejsme schopni žádným způsobem nikoho z redakce Divizních listů donutit k vydání jakéhokoliv čísla. Ještě jednou se za vzniklou situaci omlouváme a děkujeme za pochopení.
 
 
+1 #1 Karel Fiala 2014-03-24 10:20
Mohu se zeptat kdy vyjde první díl? Děkuji