Levé pozadí

IVAO-CZ Kalendář 2014 UPDATOVÁNO!

UPDATE 13.12.2013

Vážení přátelé,

protože jsme pěkných fotografií z Vašich simulátorů nastřádali velkou hromadu, rozhodli jsme se Vám nabídnout dvě verze kalendáře.


Jednotlivé verze si můžete prohlédnou zde: NÁHLED

Obrázky v náhledech jsou zatím neořezané a jinak neupravené, v kalendáři je následně samozřejmě najdete v co nejlepší kondici.

Přednostně budeme vyrábět verzi č. 1, která byla původně zpracovávána jako jediná. Tato hlavní úloha jí také i nadále zůstane. Pokud však přijmeme minimálně 10 objednávek i na verzi 2, necháme pro Vás vyrobit obě. Nyní si tedy můžete vybrat, z jaké skupiny obrázků se právě Váš kalendář bude skládat.

Rovněž jsme schopni již stanovit konečnou cenu za kalendář, která činí 169,- Kč + poštovné dle Vámi zvoleného způsobu doručení.

Uzávěrka objednávek končí již v neděli 15.12.2013, proto, pokud stále nejste rozhodnuti,  s objednávkou již dlouho neváhejte.

Kalendáře můžete závazně objednávat ZDE.

V případě, že nevlastníte žádný VID (nejste registrováni na IVAO), můžete kalendáře objednávat e-mailem na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do objednávek uvádějte:

- vaše jméno, příjmení a celou adresu

- počet kalendářů a jejich verzi/verze

- zda v případě výroby pouze verze 1 budete chtít touto verzí nahradit i Vámi objednaný počet kusů verze 2

- způsob platby (předem převodem na účet / dobírkou)

- způsob předání (osobně v Praze nebo Mladé Boleslavi / poštou => poštovné 50,- Kč při platbě předem, 80,- Kč na dobírku)

S pozdravem

Lukáš Myška


Původní článek:

Vážení přátelé,

rádi bychom Vám nabídli další novinku v české divizi, kterou je divizní kalendář na rok 2014.

     Zpracováváme pro Vás barevný, nástěnný, 13ti stránkový kalendář sestavený ze screenshotů z Vašich simulátorů. Pečlivě vybíráme ty nejkrásnější a nejkvalitnější obrázky, které se nám dostaly "do rukou" tak, aby kalendář obsahoval pokud možno všechny způsoby Vašeho létání (VFR, IFR, heli, vojenské i záchranářské lety) z těch nejzajímavějších míst. Možná právě Váš screenshot v novém kalendáři najdete.

     Cena kalendáře by se měla pohybovat mezi 200,- až 220,- Kč. Zcela upřesnit ji však budeme moci až po uzavření všech objednávek a zjištění počtu požadovaných kalendářů, avšak výraznou odchylku od předpokládané ceny nečekejte. Cenu kalendářů poté navýšíme pouze o nezbytné náklady na poštovné a balící materiál (obálky).

     Kalendáře můžete závazně objednávat již nyní ZDE.

     Objednávky budou uzavřeny ve 23:59 hod. dne 15.12.2013, abychom byli schopni Vám do konce roku nebo nejpozději v prvním týdnu roku následujícího kalendáře dodat na Vaši adresu, případně Vám je osobně předat.

Lukáš Myška, CZ-DIR