Levé pozadí

IVAO-CZ anketa 2013

Vážení piloti a řídící, členové české divize IVAO,
jelikož nám v posledních několika měsících provoz v našem FIRu stále více upadá a i přes spoustu vyzkoušených možností je pro nás stále složitější vymýšlet Vám zpestření, které by Vás k virtuálnímu létání a řízení letového provozu více přilákalo a pomohlo nám naši divizi opět oživit do vyšší aktivity, vytvořili jsme pro Vás anketu, která by nám mohla ukázat, jakou cestou naši činnost v divizi do budoucna směřovat. Anketa obsahuje jak velmi jednoduché otázky, které Vám zaberou několik kliknutí, tak i otázky, ve kterých budete moci neomezeně vyjádřit svůj názor, svoje připomínky a nápady.

Velmi potřebujeme znát Váš názor na chod divize a na její zaměření, protože jedině tak zjistíme, co Vás opravdu zajímá, co Vás nejvíce baví a co Vás znovu přitáhne k virtuálnímu létání a řízení. Také velmi uvítáme, když naši anketu vyplníte v co možná nejkratší době, protože čím dříve budeme mít nějakou odezvu, tím dříve na ni budeme schopni zareagovat.

Proto Vás všechny žádám, abyste věnovali vyplnění ankety několik minut svého času a tím nám řekli, co si o chodu naší divize myslíte a jaké máte k jednotlivým oblastem připomínky, případně názory na jejich kvalitnější fungování. Od výsledků ankety si slibujeme zlepšení kvality služeb poskytovaných vedením divize a přilákání stále většího počtu Vás všech zpět na virtuální nebe a za Vaše radary.

Anketu již nyní naleznete na stránkách www.ivao.cz/anketa

Předem všem děkujeme za její vyplnění a těšíme se na Vaše názory.