Levé pozadí

Co je IVAO?

IVAO, aneb International Virtual Aviation Organisation byla založena jako nezávislá, bezplatná světová organizace, zprostředkovávající síťové prostředí pro světovou komunitu leteckých simulátorů. Přinášíme aktualizovaný integrovaný systém jak pro simulátorové piloty, tak pro řídící letového provozu, využíváme vlastní software, databázi i tréninkový program pro každého. Aktuálně čítá základna IVAO přes 58500 členů na celém světě, rozdělených do 46 aktivních divizí. Propracovaný výukový a tréninkový systém, systém zkoušek, trenérů a zkoušejících.

IvAO nabízí řídícím letového provozu a pilotům šanci pracovat v nejrealističtějším dostupném prostředí, přinašející aktuální počasí, trénink, skutečné lidi, nikoliv stroje za kniply letadel, realistickou radarovou obrazovku pro řídící, plánování letu a letový management pro piloty Flight simulatoru a X-plane. Pojďte se podívat na libovolnou akci, užijte si, jak propracovaně systém funguje společně s ostatními na síti "online" a pomalu se začněte prokousávat ne příliš jednoduchým, ale krásným prostředím letectví.

Originál:

The International Virtual Aviation Organisation was formed as a dedicated, independent, free of charge, organisation that provides a multiplayer “online” environment to the World Wide Web flight simulation community. To meet the expections of our member, we provide a real-time integrated system for either flying as a Pilot or controlling as an Air Traffic Controller via the Internet with proven Software, Databses, Member Recognition/Training System and online Divisional Events.

IVAO offers controllers and pilots the chance to work in the most realistic environment available, offering real-world weather, training, real-people pilots and controllers, a realistic radar screen for controllers, a Flight Management and Flight Planning system for pilots using Microsoft Flight Simulator and X-Plane. We encourage you to come online during an event and see how the system fits together and also get involved and start learning! After you've signed up, discover more about the Divisions and get involved in our events and training!