Levé pozadí

IVAO-CZ na podzimní Convention 2014

V sobotu 27. září 2014 se česká divize IVAO poprvé zúčastnila akce Convention 2014 neboli letecké burzy konané na pražském letišti v prostorách hotelu Holiday Inn. Jelikož je naším cílem nábor nových zájemců, nenechali jsme nic náhodě a důkladně se na tuto akci připravili. Již v 9 hodin ráno jsme se s kolegy sešli u našeho "stánku", který se nacházel hned vedle tomboly, a díky tomu byl stánek IVAO neustále na očích veřejnosti.


Okamžitě po příchodu na místo nastal čas na přípravu a výzdobu stolu, na který společnými silami kolektiv umístil klíčenky, nálepky, letáčky, určené k prodeji a prezentaci organizace IVAO. Krátce po půl desáté začali přicházet první návštěvníci, kteří pomalu vyplnili prostor v hale. Samotným vrcholem akce byla tombola, do které mohl každý vložit sponzorské předměty. Jménem IVAO-CZ byly do tomboly věnovány dvě klíčenky a dvě samolepky. V časové mezeře mezi zahájením akce a vyhlášením výherců v tombole měl každý možnost se volně procházet mezi připravenými pulty. Naším záměrem v této době bylo kolemjdoucím zájemcům zodpovědět veškeré jejich dotazy spojené s virtuálním létáním. V samotném zápalu naší skupiny při představování komunity IVAO-CZ, kdy v jeden moment bylo 10 hodin a aniž bychom se nadáli čas uplynul jako voda, nastala chvíle na kterou všichni netrpělivě čekali, a to vyhlášení výherců cen v tombole, kde byli také již zmíněné naše ceny, které si můžete doobjednat na webových stránkách. Po vyhlášení výherců se burza pomalu, ale jistě chýlila ke konci. Sál začal pustnout, my začali uklízet stůl s propagačními předměty a každý se poté vydal svou cestou domů.


Akce se vcelku povedla a pevně věříme, že splnila svůj účel. Doufáme, že brzy mezi námi přibudou noví členové, ať už piloti, či zájemci, kteří by rádi dohlíželi na vzdušný prostor České republiky.


Fotoreport

Místo konání


Přípravy


Stánek IVAO-CZ


Reprezentování divize jak se patříBurza v plném proudu


I my měli co nabízetVěrní členové se přišli podívat


Petr informuje zájemce