Levé pozadí

Soutěž o nové divizní logo

Vážení přátelé,

jak si mnozí z Vás jistě všimli, síť IVAO pomalu ale jistě po mnoha letech přechází na svoji novější grafickou podobu. V rámci tohoto "faceliftu" bylo v průběhu prosince zveřejněno a již nyní je užíváno nové, světové IVAO logo.

     Po této změně postupně dochází k obměnám loga jednotlivých divizí tak, aby byla zachována identita k síti a byl garantován určitý průběh inovace a přiblížení síťové a divizní grafiky současným trendům.

     Ani naše divize v tomto směru nezůstane pozadu. Byli bychom také rádi, kdybyste se s námi na obměně našeho divizního loga podíleli, proto na toto téma vyhlašujeme veřejnou soutěž.

Vzor (podklad) pro nové divizní logo můžete stahovat ZDE.

Divizní loga ostatních divizí pro inspiraci naleznete na stránce IVAO Public Relations Department.

     Podmínkou zaslání Vašeho návrhu je zachování tvaru loga, jeho fontu, siluety letadla a zachování vzájemných poloh těchto prvků. Velikost loga smí být zmenšena, avšak jeho minimální rozměru musí být 400x400 pix. Naopak svoji kreativitu můžete rozvíjet při tvorbě pozadí nového loga, kde by měl být některý ze státních symbolů (nejčastěji státní vlajka v různých podobách).

     Svoje návrhy zasílejte do 10.1.2014 na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript v nezměněném typu grafického souboru, tedy v .psd. Po uzávěrce soutěže budou Vaše návrhy vyvěšeny na divizním fóru a bude vytvořena anketa k hlasování o podobě našeho nového divizního loga.

     Těšíme se na Vaše návrhy.

S pozdravem

Lukáš Myška, CZ-DIR