Levé pozadí

Staff meeting 12/2013

Vážení přátelé,

jak jistě všichni víte, vedení divize pravidelně pořádá osobní setkání, abychom projednali současný stav chodu divize, problémy, které nás pálí, zhodnotili proběhlé akce a stanovili si činnost pro další období.Na některá setkání pravidelně zveme i ostatní členy české divize, kteří se o chod divize zajímají a třeba mají nějaké nápady či připomínky, které by s námi rádi probrali. Za účast na staff meetingu ze strany členů divize jsme vždy rádi, protože chceme slyšet Vaše názory a právě na základě Vašich nápadů jsou pak velmi často organizovány různé eventy či jiné akce.


Tímto bych Vás tedy rád pozval na naše setkání, které se uskuteční dne 20.12.2013 ve večerních hodinách v Praze.

Z důvodu kapacity nám propůjčených prostor bych rád všechny zájemce o osobní účast požádal, aby v případě vážného zájmu zaslali e-mail s přihláškou na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . My Vám zpět zašleme potvrzení, že s Vámi počítáme, pokud bude kapacita ještě volná a také Vám zašleme podrobnou informaci s adresou a časem konání meetingu. Protože k setkání dochází v soukromém objektu, nebudeme jeho adresu zde zveřejňovat.

V případě, že se osobního setkání nechcete, či nemůžete zůčastnit, ale přesto máte nějaký nápad nebo připomínku, kterou byste nám rádi sdělili, můžete tak učinit formou komentáře pod tímto článkem nebo e-mailem na stejnou adresu.

Ze staff meetingu bude jako vždy zpracován a zveřejněn zápis, který naleznete na divizním fóru.

S pozdravem

Lukáš Myška, CZ-DIR