Levé pozadí

LKAA FIR 30 HODIN ONLINE 2014

Vážení přátelé, piloti a řídící, příznivci české divize IVAO,

jak jste si jistě již všimli, letos, stejně jako v minulých letech, pro Vás připravujeme 30 hodin zábavy strávené s Vašimi virtuálními plechovými mazlíčky. Je na čase pomalu začít provádět motorové zkoušky, vyklepávat a leštit plechy, pucovat přístrojové desky a aktualizovat databáze. My na oplátku připravíme v Kolíně řídící centrum, abychom Vám pilotům mohli poskytovat služby z jedné místnosti a alespoň nějakou měrou si tak připodobnit reálné řídící centrum.Jelikož se tento již tradiční, oblíbený, každoročně největší a z minulých let velmi úspěšný event blíží mílovými kroky, rádi bychom Vás informovali, na co vše se můžete těšit. V první řadě je to nepřetržité pokrytí pečlivě vybranými a vyškolenými ATC, kteří by měli zvládnout nápor i v té největší špičce. Aby byl Váš zážitek ještě intenzivnější, bude připravena velká spousta letů ve speciálním bookovacím systému dle reálných předloh. Tentokrát se nebude jednat o RFE (Real Flight Event), ovšem bookovací systém je tomuto uspořádání velice podobný. V rámci propracovaného systému Vám nabídneme lety zahrnující letovou trať, doporučené letadlo, aerolinku a dostupné mapy a scenerie k jednotlivým letištím.


Také se k nám můžete přidat na Facebooku


Dalším lákadlem pro Vás je jistě možnost získat jedno z následujících ocenění:

Pilot Events Award

alt

Ocenění bude uděleno každému, kdo navštíví 10 různých letišť v rámci svých letů z/do Prahy (LKPR) a lety naplánuje v našem bookovacím systému.

Aviation Celebration Tours and Events Award

alt

Ocenění bude uděleno prvním deseti pilotům, kteří v průběhu eventu uskuteční nejvíce letů z/do Prahy (LKPR) a k jejich plánování použijí náš bookovací systém.

Division IFR Tour Award

alt

V rámci této akce jsme pro Vás připravili SPECIÁLNÍ TOUR, za jejíž kompletní zaletění Vám bude uděleno toto ocenění.

Pro ty, kteří budou mít chuť se podívat k nám do centra veškerého dění v Kolíně ještě speciální frčka:

Division Meeting Award

alt

Stále nejste přesvědčeni zda se zúčastnit? Tak zapřemýšlejte, kdy naposledy jste mohli na přiblížení slyšet, že jste číslo pět na přistání, protože právě to by se Vám při Vašem příletu do Prahy klidně mohlo stát. Proto již přestaňte váhat a udělejte si na akci čas, neb jak známo čím víc lidí, tím větší zábava. Ať je nás jednou zase plná obloha. Budete-li chtít, můžete si pojíždění na stání zpestřit připraveným a zaškoleným Follow me, které se na vás bude těšit.

Booking k jednotlivým letům bude zveřejněn 14 dní před akcí. Od zveřejnění si pak můžete začít rezervovat Vámi požadované lety.

Doufáme tedy, že se zúčastníte v hojném počtu. Letu zdar a na slyšenou z řídícího centra!